CNC FEREZE

CNC FREZE
İzmit Makina 3 Eksen İşleme, Yüksek Hızlı Frezeleme, Yüksek Üretim Frezeleme gibi Ekipman Yeteneklerine sahip son teknoloji bir İşleme departmanına sahiptir. Çelik, Paslanmaz Çelik, Plastik türleri, Alüminyum, Pirinç, Bronz ,Dövme, Döküm ve Toz Metalürjisi gibi malzemeleri işleyebiliyoruz.

Sahip olduğumuz deneyim ile müşterilerimize verimli, düşük maliyetli, Kaliteli İşleme hizmetleri sunabilmekteyiz.

Gelişmiş 3D Yüksek Hızlı İşleme
Gelişmiş 3D Yüksek Hızlı İşleme, Parçaları daha geleneksel bir şekilde daha hızlı işlemek için İşleme Yeteneklerimizi genişletir. Bu, tek bir kurulumda birden fazla işlemi işlememize olanak tanır. Diğer rakiplerimizin sunamadığı Gelişmiş şekillendirmeyi de işleyebiliyoruz. Personelimiz, tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için 3D Yüzey Örme ve Katı Gövde İşleme kullanımında yılların deneyimine sahiptir.

Yüksek Hızlı İşleme
Yüksek Hızlı İşleme, Yüksek bir talaş kaldırma oranı elde etmek için Yüksek İş Mili Hızlarında ve Yüksek İlerleme Hızlarında Hafif Frezeleme geçişleri yapma sürecidir. Bu süreci, maliyetleri düşürmek ve müşterilerimize daha iyi fiyatlandırma ve geri dönüş süresi sunmak için parçalar üzerinde Daha Hızlı İşleme süreleri elde etmek için kullanıyoruz.

Yüksek Üretim Frezeleme

Yüksek Üretim Frezeleme, uzun vadeli üretim parçalarının (Gerektiğinde Haftalık Sevkiyat) veya büyük miktarlı siparişlerin (1000+ parça siparişleri) işlenmesidir. Teslimat ve üretim programlarına yardımcı olmak için müşterilerimize stoklama seçenekleri de sunuyoruz. Seri üretim şartlarına uygun gerekli ölçüm ve kontrol standartlarını sağlayabiliyoruz.